Nasze realizacje

START PM Sp. z o.o.

Inwestor: START PM Sp. z o.o.

Rodzaj budynku: Budynek usługowo-magazynowy z częścią biurowo-socjalną

Lokalizacja: Stare Babice, ul. Gen. T. Kutrzeby

Powierzchnia całkowita: 3838 m2

Zakres robót: Zaprojektuj i Zbuduj

Rok budowy: 2015/2016

Inwestycja została wykonana przez Probis w pełnym cyklu: od doradztwa na etapie koncepcyjnym, poprzez wykonanie projektu i uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę, kompleksową realizację do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

Inwestor – producent ekskluzywnych mebli, położył duży nacisk na nowoczesną formę budynku i wysoki standard wykończenia. Wymogi te zostały spełnione a obiekt uzyskał prestiżową nagrodę II stopnia w konkursie Budowa Roku 2016 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Konstrukcja obiektu została zaprojektowana i wykonana jako w całości prefabrykowana stalowo-żelbetowa, co umożliwiło szybką realizację i wysoką jakość. Dach pokryto membraną PCV, ściany wykonano z płyt warstwowych z pianką poliuretanową, elewację części biurowej w większości ze szkła, zoptymalizowano rozwiązania instalacji sanitarnych i elektroenergetycznych, użyto wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Obiekt wyposażono w dwie lakiernie, instalację do odpylania, instalacje niskoprądowe.

podejmij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe już teraz!